پروفیل های UPVC
پروفیل های UPVC محصولات ما توسط کمپانی های بزرگ و معتبر دنیا تامین می گردد:

کمپانی صنایع پی وی سی (FIRAT)
این شرکت با کارخانه ای به مساحت 50 هکتار در نزدیکی شهر استانبول از سال 1972 با هدف تولید مبتنی بر کیفیت تاسیس گردید. فیرات با ظرفیت 100/000 تن در سال و با فضای تولید 243000 مترمربع جزو 4 کارخانه بزرگ دنیا محسوب می شود. در حال حاضر این کمپانی با بیش از 500 نمایندگی فروش در اروپا و آسیا محصولات خود را عرضه می دارد. پروفیل های مصرفی محصول این کمپانی و با مارک تجاری WINHOUSE می باشد.
این پروفیل ها در برابر تغییر شکل، رنگ و پوسیدگی به مدت 10 سال توسط کمپانی تولید کننده دارای گارانتی می باشد. یکی از مزیت های بارز و برجسته محصولات این کمپانی این است که علاوه بر پروفیل های UPVC کلیه قطعات و لوازم مورد نیاز یک پنجره بغیر از شیشه را با کیفیت بسیار بالا، خود تولید می نماید. پروفیل های گالوانیزه، قطعات اتصالی و محصولات مکمل جزء این تولیدات می باشد.PROFINE COMPANY
پروفیل KBE محصول کشور آلمان
کی بی ای یکی از نشانهای معتبر و قدرتمند گروه پروفاین می باشد. گروه تولیدی پروفاین با تولید سالیانه بالغ بر 450000 تن پروفیل به عنوان بزرگترین تولید کننده پروفیلهای یو پی وی سی در دنیا محسوب می شود.
کی بی ای در سال 1980 تاسیس گردیده و در 15 سال اخیر همیشه به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در دنیا مطرح بوده است. اثبات تواناییهای کی بی ای در کیفیت بالای آن نهفته است.مجتمع بوتیا صنعت
مجتمع بوتیا صنعت به منظور تامین بخشی از نیاز صنعتی کشور در سال 1381 در استان کرمان تاسیس گردید. این شرکت با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از دستگاه های تمام اتوماتیک و آزمایشگاهی مجهز جهت انجام آزمایشها، برای محصولات داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد. هم اکنون تولیدات این شرکت با تنوع و کیفیت بالا را می توان هم سطح محصولات مشابه اروپایی به حساب آورد. این شرکت تولیدات خود را در کوتاهترین زمان با هدف کیفیت محصول و خدمت به مشتری ارائه می دهد.
با توجه به اینکه شرکت بوتیا صنعت اکثر مواد اولیه خود را از شرکت های اروپایی تهیه می کند و تمامی آزمونهای لازم با استفاده از آخرین متدهای استانداردهای اروپایی بر روی مواد اولیه انجام می شود این پروفیل از ثبات رنگ و استحکام مناسبی برخوردار است. پس از ورود این مواد در خط تولید پروفیل، واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت این شرکت نیز با حساسیت و دقت بالا در خط تولید و آزمایشگاه، تمامی آزمونهای مربوطه را با استانداردهای بین المللی انجام می دهند. این شرکت با توجه به رعایت تمامی الزامات استاندارد موفقیت خود را تضمین کرده و دارنده گواهینامه های فنی استاندارد مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان- گواهینامه تشویقی استاندارد ایران- گواهینامه ایزو- 18001 گواهینامه ایزو 14001 و گواهینامه ایزو 9001 از URS انگلستان- گواهینامه آزمایشگاه همکار در ایران و گواهینامه 17025 آلمان می باشد.

GU Company
یراق آلات
یراق آلات مورد استفاده در محصولات ما ساخت کمپانی بین المللی آلمانی GU می باشد که یکی از معتبرترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. این کمپانی بیش از 100 سال در صنعت ساخت یراق آلات و ادوات ایمنی درب و پنجره فعالیت نموده است. این کمپانی شرکت های مهم و معتبری همچون BKS (فن آوری قفل سازی)، FERCO (سخت افزا) و ATM (سیستم های اتوماتیک ورودی) را خریداری کرده و با ورود به بازارهای اروپا و آمریکا از یک کمپانی معمولی به یک کمپانی معتبر جهانی تبدیل شده است. نتایج آزمایشگاهی 560 ساعت تست آب نمک این محصول را متمایز از رقبای مشابه خود نموده است. امکان ساخت انواع مختلف بازشو با توجه به موقعیت مکانی پنجره در ساختمان، کاربری پنجره، شرایط معماری و میزان عایق بندی مورد نیاز از ویژگی های بارز یراق آلات GU می باشد.