• بازشو فولکس واگنی (Tilt & Sliding)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid1.jpg

  عایق بندی پنجره در سطوح بزرگ همیشه مورد توجه طراحان بوده است این سیستم با یراق آلات منحصر بفرد خود مناسب ترین گزینه جهت این مورد میباشد. بطوریکه حالت Tilt آن جهت چرخش هوای محیط داخل بنا و حالت SLIDING آن جهت بازشو کامل پنجره طراحی گردیده است. امکان کیپ شدن چهار ضلع محیط بازشو اطمینان خاطری جهت استفاده کنندگان این سیستم میباشد.

  بازشو فولکس واگنی
 • بازشو آکاردئونی (Fold & Sliding)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid2.jpg

  در برخی سطوح نماها و داخل ساختمان، استفاده از کل سطح پنجره بعنوان بازشو و استفاده بهینه از فضای داخل بنا موردنیاز طراحان میباشد. این سیستم با یراق آلات بی نظیر، عایق بندی فوق العاده و امکان ساخت در سطوح بزرگ بهترین گزینه برای طراحان میباشد.

  بازشو آکاردئونی
 • بازشو کلنگی (Transom)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid3.jpg

  بازشو مناسب سرویسهای بهداشتی میباشد. این نوع بازشو از بالا باز شده و جهت چرخش و تعویض هوای داخل سرویسهای بهداشتی مناسب میباشد.

  بازشو کلنگی
 • بازشو ریلی (کشوئی) (Sliding)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid4.jpg

  سنتی ترین حالت بازشو بویژه در مناطق ساحلی میباشد. امکان ساخت پنجره در ابعاد بزرگ و در موقعیتهای مکانی که استفاده از پنجره های لولایی امکان برخورد با اشیاء میحط داخلی را دارد استفاده از این محصول توصیه می گردد.

  بازشو ریلی (کشوئی)
 • بازشو گیوتینی

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid5.jpg

  این بازشو با قابلیت کنترل باز و بسته شدن توسط ریموت قابل ارائه خواهد بود. از قابلیت های منحصر بفرد این بازشو امکان استفاده در قسمتهایی از ساختمان که دسترسی به آنها دشوار است می باشد.

  بازشو گیوتینی
 • بازشو لولایی (تک حالته) (TURN)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid6.jpg

  قدیمی ترین حالت بازشو پنجره میباشد که امکان کیپ شدن و عایق بندی از روبرو و حداقل 2 محل و حداکثر 5 محل از ویژگیهای این روش بازشو می باشد. بازشو لولایی دوجهت بازشو (دو حالته): این سیستم ترکیب دو نوع بازشو میباشد که حالت اول آن لولایی ساده و حالت دوم آن تحت زاویه 15 درجه از بالا باز می شود که حالت دوم آن جهت تعویض و چرخش هوای داخل ساختمان طراحی گردیده است. امکان کیپ شدن و قفل شدن از 4 ضلع محیط بازشو از ویژگیهای منحصر بفرد این محصول می باشد.

  بازشو لولایی (تک حالته)
 • بازشو ونتوس (Ventus)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid7.jpg

  در سوله های صنعتی و ورزشی پنجره ها در ارتفاع بالاتری قرار میگیرند، باز و بسته نمودن آنها بسیار سخت و در برخی موارد غیرممکن می باشد. استفاده از این سیستم بازشو در این موارد توصیه می گردد، بطوریکه دستگیره را تا 5/5 متر یا بیشتر از تراز قرار گرفتن پنجره میتوان به پایین منتقل نموده و پنجره را براحتی باز و بسته نمود. حالت الکترونیکی ساخت این نوع بازشو نیز قابل ساخت میباشد.

  بازشو ونتوس
 • توریهای پشه بند (Fly Screen)

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid8.jpg

  توریهای این شرکت در مدلهای مختلف بصورت سیستم رولی با قابلیت جمع شوندگی قابل ساخت می باشد. توری این سیستم به دلیل مقاوم بودن در مقابل اشعه UV خورشید و همچنین قابلیت جمع شوندگی آن در ایامی که نیاز به توری نیست، باعث گردیده تا این سیستم توری ها از عمر بالایی برخوردار گردند. حالت جمع شوندگی افقی و قائم این سیستم توری ها قابلیت ساخت آنها در ابعاد مختلف را تامین می نمایند.

  توریهای پشه بند
 • درب ها

  ../images/ybg_pic/photos/catalog_slid9.jpg

  UPVC به دلیل مقاوم بودن در برابر محیط های مرطوب، مناسبترین گزینه جهت درب سرویسهای بهداشتی می باشد. همچنین به علت وجود یراق آلات منحصر بفرد دربها که درب را از 5 نقطه کیپ می نماید از عایق بندی بی نظیری برخوردار می باشد، لذا بعنوان دربهای تراس و دربهایی که در تماس با هوای بیرون می باشند بسیار مناسب می باشند. این نوع دربها در رنگهای مختلف طرح چوب و رنگ سفید و در طرح های بسیار زیبا قابل ساخت می باشد.

  درب ها